O nás - new - pohostav.cz
+420704470654 info@pohostav.cz

O nás

Zde se dozvíte něco málo o tom, kdo jsme a proč děláme to co děláme

Kdo jsme?

Jsme parta pocházející z Oravy (Slovensko). Tam je zvykem, že manuální práce není nikomu cizí a podepisuje se to na tom, že tento kraj vychovává manuálně zručné muže. My nejsme výjimkou, po stavbách chodíme od dob našich mladických brigád.

Dohromady máme 60 leté zkušenosti s manuální prací na stavbě v 7 zemích, ale máme také několikaletou zkušenost s vedením větších staveb v Německu pro velkého investora. Většinu života však manuálně pracujeme na stavbě a za ta léta jsme se setkali s mnoha výzvami a nasbírali spoustu zkušeností.

Proč to děláme?

Mít vlastní projekty jsme se rozhodli z toho důvodu, že jsme působili ve firmě, která stavěla rodinné domy a jak na mnoha dalších místech, kde jsme dříve měli možnost být, nefungovalo to. Problém byl hlavně v organizaci, komunikaci a koneckonců ve spokojenosti naší a klientově. Během stavby vznikaly zbytečné problémy a organizační chaos. Stavba tím pádem nepostupovala jak by měla a způsobovalo to zbytečný stres nejen nám, ale také lidem, kteří si nechali postavit dům firmou právě proto, aby neměli stres a starosti. Naší práci všude chválili, se všemi jsme vždy komunikovali přímo, nikoho nevodili za nos a vzniklé problémy s klientem nebo stavebním dozorem jsme často vyřešili sami.

Právě proto jsme se rozhodli, že začneme pracovat na vlastních projektech, abychom se vyhnuli neustálým problémům a zaručili tak spokojenost klientů a také naši. Při poskytování služeb přece musí být spokojeny obě strany. Vždyť pokud chcete, aby vás lidé doporučili dál, musí mít s vámi pozitivní zkušenost. Navíc je to dobrý pocit budovat něco pro klienty a vidět jejich spokojenost.

Proto i když nemusí být podmínky vždy dokonalé, tak se budeme snažit, spolupráce s námi pro vás představovala pohodový proces. Stavba vlastního domu je významným okamžikem v životě každého člověka, proto by na ní měly zůstat radostné vzpomínky 🙂